loading...

رهبر کوچک من

تخریب سپاه، بسیج، افراد موقر و دستگاه قضائی شدت گرفته است/ با توجه به تاریخ، فتنه جدید در راه است معاون اول قوه قضائیه گفت: برخی دشمنان شروع به کرکری های جدید کرده اند. نهادهای انقلابی و دستگاه قضائی و سپاه تحقیر می شوند و گمان من با توجه به تاریخ، این است که فتنه جدید در راه است.…

❌ به گوش باشید ..!

❌ به گوش باشید ..! به هوش باشید ..! مواظب باشید پایتان در این فتنه نلغزد:

✖️گرانی هست..✖️بد هم هست.. ولی تحمل میکنیم! چون ناآرامی جدیدی در راه هست، بدتر از سال 88... ✖️مواظب باشید..

▪️سران فتنه 9تیر، همگی جمع شدند آنور، پیش پدرخوانده هایشان جلسه دارند.. قرار است #ترامپ پشت تریبون، تحریم ها را 2 برابر کند... گماشته های اینورشان هم به اسم مردم قرار است چند روز بعدش به خیابان ها بریزند..!

🔺تعداد جوک ها و متن های مربوط به گرانی چقدر این روز ها در فضای مجازی زیاد شده است... کلیپ هایی از فقر مردم ... ✖️برای تحریک اذهان..!!!

گرانی تنها چیزی هست که همه را به بیرون میکشاند. ✖️واقعا هم این مردم درد دارند...  ✖️کمر اقتصادشان خم شده است😔 با این اوضاع افتضاح اقتصادی بیرون ریختنم دارد..

من نیز دلم میخواهد بروم ... اما نه نمیروم چون اغتشاش گرانِ بین مردم قصدشان ارزانی برای مردم نیست... ✖️✖️قصدشان براندازی حکومت است.

باید فریب این فتنه های جدید را نخورد... این دشمنان داخلی خودمان هستند که به ترامپ و آمریکا نخ می دهند تا چگونه فشار بیاورند... دیدند از طریق طرفدارهای یه کاندیدای ریاست جمهوری یا تظاهر به تقلب در انتخابات نتوانستند... این روش جدید تیم اتاق فکرشان است: ✖️✖️ #رها_کردن_وضعیت #اقتصادی کشور به حال خودش
رکود... تورم...

❗️آیا این اقتصاد وزیر ندارد؟  ❗️کشور دولت ندارد؟

🔺تنها دغدغه شان شده، رفتن زنان به ورزشگاه.... 🔺رفع حصر خانگی سران فتنه... 🔺ربنای شجریان 🔺سانسور گرگ 🔺قانون حجاب اختیاری. و...

❌ تأمل
من هم از همین مردم هستم و گرانی برای من نیز تبعات خودش را دارد... نفس برایم نمانده که از جای گرم بربیاید... من نیز درد میکشم وقتی مردم شهرم برای نان روزشان تا کمر در سطل های زباله خم می شوند


اما اما


تا اخرین نفس پای آرمان های امام و شهدا و انقلابم میمانم... و نمی گذارم با #بی_کفایتی مسئولینم در مدیریت... افسار از هم گسیخته کشورم ایران به دست دشمنان بیفتد.


❌❌ نمی‌گذارم ایران #یمن شود... #سوریه شود... #عراق شود..!!


کمی تأمل 🙏کمی تأمل🙏کمی تأمل🙏 #امروز_روز_بصیرت_روز_بیداری و #روز_مبارزه_با_شیطان_بزرگ_است.

#روشنگری کنید #نشر_واجب

انسجام دشمن شکن


m.b بازدید : 361 جمعه 09 تير 1396 نظرات ()

radio button تخریب سپاه، بسیج، افراد موقر و دستگاه قضائی شدت گرفته است/ با توجه به تاریخ، فتنه جدید در راه است

 معاون اول قوه قضائیه گفت: برخی دشمنان شروع به کرکری های جدید کرده اند. نهادهای انقلابی و دستگاه قضائی و سپاه تحقیر می شوند و گمان من با توجه به تاریخ، این است که فتنه جدید در راه است.

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، غلامحسین محسنی اژه ای در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به  همکاری قو قضائیه با دولت، اظهارداشت: قوه قضائیه در سالی که سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشغتال است وظیفه خود می داند با تمام توان با سایر قوا در همین چارچوب مذکور همکاری کند و با همه اعضای دولت همکاری کند تا دولت بتواند گره از کار مردم باز کند تا دولت از این رکود خارج شود.

 

وی افزود: نهایت تلاش را می کنیم تا در سرمایه کذاری امنیت کامل ایجاد شود و به دولت کمک می کنیم تا مقابل فساد بایستد و در مبارزه با قاچاق بیش از پیش موفق باشد.

 

محسنی اژه ای با اشاره به قوه قضائیه و امنیت کشور،اظهارداشت: بسیاری از کشورها در ناامنی به سر می برد و هزارها انسان در طول شبانه روز مجروح،آواره و کشته می شوند،عده ای هم به اسیری برده می شوند،ایران اسلامی از امنیت ابلایی برخودار است. از حمله نهادهایی که در این امنیت نقش قابل توجهی داشته،قوه قضائیه است.

 

سخنگوی دستگاه قضا به عملکرد دستگاه قضا در سالهای ابتدایی انقلاب اشاره و تصریح کرد: دادگاه های انقلاب در اوایل، با هر حرکتی که قصد برهم زدن امنیت را داشت، برخورد می کرد. دستگاه قضایی در سال ۵۸ و ۵۹ عده ای که به دنبال کودتا بودندر ا شناسایی و به کیفر خود رساند.

 

محسنی اژه ای با یادآوری برخورد دستگاه قضایی با منافقین، افزود: اگر چه نظام قانونی مشخصی در اوایل انقلاب نبود، اما دستگاه قضا به این مسائل ورود کرد و حتی عده ای را برگرداند و برخی را هم مجازات کرد.

 

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: از اوایل انقلاب تا به امروز،قوه قضائیه با همکاری سایر دستگاه ها ایستادگی کرده و در مقابل همه فتنه گران و اشرار و مجرمین و نفودی ها علیرغم همه فشارها ایستاده است.

 

وی اظهارداشت: دادگاه های انقلاب تمامی کسانی که اموال بیت المال را غصب کرده بودند، برخورد کرد و این اموال را شناسایی و به بیت المال بازگرداند.افراد معدودی که انفال و اموال عمومی و خصوصی را غارت کرده بودند، از طریق دادگاه انقلاب اموال آنها به دولت قرار گرفت و برخی هم به صاحبانشان بازگشت.بخش زیادی از آن اموال در اختیار نهادهایی قرار گرفت که آنها برای محرومان هزینه کنند.

 

محسنی اژه ای تصریح کرد: این اموال به نفع  بنیاد شهید، بنیاد مستضعفان، پانزده خرداد و سایر نهادهای تحت نظر قرار گرفت تا به نفع نیازمندان برسد. ازآن تاریخ تا به امروز قوه قضائیه تلاش می کند با کسانی که علیه منافع مردم، دست تجاوز دراز می کنند، دست آنها را کوتاه کند و اگر کسی به ضرر مردم اموالی برده است، به مردم بازگردانده شود. برخی از دستگاه های مسئول نتوانستند وظایف خودشان را در برابر موضوع انفال به درستی عمل کنندو به ناچار قوه قضائیه ورود کرد و هزاران هکتار از منابع طبیعی از جنگل ها را بازگرداند.

 

وی در ادامه  افزود: وزارت تعاون در این چند  سال اخیر هیچ سوالی در رابطه با پرونده موسسات مالی نداشته است. بار این پرونده ها همگی به دوش قوه قضائیه افتاده است.فقط تعداد ی از این پرونده ها مربوط به ثامن الحجج،آرمان و کاسپین است. از مجلس و دولت در مورد این موسسات مالی استمداد می طلبیم.

 

محسنی اژه ای با طرح این سئوال که چرا افزاد متدین وانقلابی بیشتر از جمله قوه قضائیه مورد هجمه ها و توهین های بیگانه ها وداخل نشینان غافل قرار گرفته است؟گفت: علت روشن است. سد راه متجاوزان و اشرار چه کسانی هستند. سپاه، ارتش، بسیج، قوه قضائیه و برخی شخصیت های موثر سد راه متجاوزان هستند.دشمن با خود می گوید که باید این سد راه را برداشت.اگر می شود باید آنها را از لحاظ فیزیکی حذف کرد و اگر ترور فیزیکی نشد، ترور شخصیت را دنبال می کنند.

 

وی افزود : اگر اینها هم نشد، نشر اکاذیب در مورد آنها می کنند تا تیغ دادگاه های انقلاب و سپاه کند شود.

 

محسنی اژه ای با یاداوری برخی از برهه های تاریخی بعد از انقلاب گفت: روزگاری، همه جریان ضد انقلاب زیر چتر بنی صدر جمع شدند، حتی آنهایی که با بنی صدر مخالف بودند و روبروی آن ایستاده بودند، با وی همکاری کردند. بنی صدر هم مغرور با رایی که مردم به وی دادند، نهادها ومردم را تخریب کرد. برخی از این تخریب ها از تریبون رسمی از جمله تریبون همین دانشگاه تهران، جریانات سال ۶۰ رقم خورد.

 

سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: بابت آن جنایت ها،وحدت مردم بیشتر شد و بعد از آن با ترفند های جدید اتفاقات دهه ۷۰ و پس از آن دهه ۸۰، رقم خورد. امروز تخریب علیه سپاه،بسیج و افراد موقر و دستگاه قضائی شدت گرفته است و یک فتنه و اقدام جدید در پیش است. برخی دشمنان شروع به کرکری های جدید کردند. نهادهای انقلابی و دستگاه قضائی و سپاه تحقیر می شود و گمان من با توجه به تاریخ، این است که فتنه جدید در را ه است.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
هزینه تسیلم شدن


توجه توجه
توجه توجه متن زیر رو نخوندی اینجا رو ترک نکن


 فوتبال ایران اسپانیا رو دیدی؟


یه ایرانی میتونی پیداکنی بگه چون اسپانیا قهرمان جهانه و بهترین و با کیفیت ترین

بازیکنهای دنیا رو داره من طرفدارشم؟

چون بازیکن های محبوب رئال و بارسلون تو اسپانیا بازی میکنن تشویقش میکنم و

دوست دارم ایران رو ببره؟

محاله یه ایرانی پیدا کنی اینطوری بگه


🔸حتی طرفدار معمولی هم نمیتونی پیدا کنی، همه متعصبانه و غیرتمندانه طرفدار

ایران بودن، بعضی جاهای بازی داد می زدن، حرص میخوردن و رگ گردنشون میزد بیرون،

اصلا غیرت و تعصب رو می شد تو همه مردم دید


🔸ولی الان میخوام یه واقعیتی رو بهت بگم

خیلی وقت ها بوده تیم ایران با یه تیم خارجی بازی کرده ولی تو و خیلیای دیگه چون

تیم خارجی قوی تر بود طرفدارش بودید

حمایتش کردید، تشویقش کردید، وقتی به ایران گل زد پریدید بالا

وقتی ایران حذف شد اصلا عین خیالتون هم نبود


⁉️میدونی کجا رو میگم؟

یکی دوبار نبوده، خیلی اتفاق افتاده برا هممون


🔸 مثلا وقتی تیم تولید کنندگان پارچه و لباس ایرانی با تیم تولید کنندگان ترکیه باهم

رقابت داشتن، و هر کدوم که ازش بیشتر خرید می شد برنده می شد و تو رفتی جنس

تُرک خریدی چون کیفیتش بهتر بود

و این باعث شد کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ایران از گردونه رقابت حذف شدند، تعطیل

شدن و اعضای تیم ملی تولیدگنندگان که پدران، برادران و مادران خودمون بودن بیکار و ورشکسته شدن


🔺ما در خریدهامون متعصبانه برخورد نکردیم


🔸الان بحث هایی که تو هر محفل و مجلسی هست اینه که تیم ملی فوتبال ایران

چقدر قوی شده و درسطح قهرمانان جهان بازی میکنه، میدونی چرا؟ چون ازش

حمایت شد همه جوره


🔸 دوست عزیز بسیاری از تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولاتشون با برخی

محصولات خارجی واقعا برابری میکنه، فقط به حمایت من و تو نیاز دارن

ما نمیگیم همه خرید های خونت رو ایرانی بخر نه

ولی اون محصولاتی که کیفیتش با مشابه خارجی برابری میکنه و یا فاصله کمی

داره رو متعصبانه برو بگرد، پیدا کن و بخر و به دیگران معرفی کن


🔺روی تیم ملی تولیدکننده کشور خودمون غیرت و تعصب داشته باشیم


📝 حسین دارابی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
وبسایت رسمی حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور در راستا تعامل بهتر در حوزه اینترنتی و گسترش تفکر مقابله به جنگ نرم در فروردین سال 96 اقدام به ایجاد وبگاه رسمی خود نمود
اطلاعات کاربری
حمایت های مالی از رهبر کوچک من
کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید

اطلاعیه

رهبر کوچک من

my small leader

----------

msl13.irاغاز به کار فعالیت های وبسایت  حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور

شبکه های اجتماعی
  
ایده های تشکیلاتی برای مدارس

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید