loading...

رهبر کوچک من

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با کمپین گام دوم انقلاب این قسمت بیانیه «گام دوم» آغاز فصل نوین برای ملت ایران است   به گزارش مشرق، حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در خطبه اول نماز جمعه درباره بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری در آستانه دهه پنجم انقلاب صادر شد، گفت: این بیانیه منشوری برای خودسازی، جامعه سازی و تبیین کننده فصل نوین حرکت انقلابی و عمل جهادی ملت بزرگ ایران و امت اسلام و جبهه مقاومت است. وی افزود: در این منشور تحلیلی روشن از گذشته،…

اخرین بیانات رهبری
کمپین گام دوم انقلاب
سال 1398
کمپین حمایت

آنها کسانی هستند که در انجام کارهای نیک سرعت کرده و بر یکدیگر پیشی می‌گیرند و آنها از صالحان هستند.» (آل عمران: 114)

           به یاری هم وطن های گرفتار در سیل بشتابیم ( کمک های نقدی )

*780*112#

و یا از طریق وبسایت رهبری بخش وجوهات شرعی - بخش کمک ها - بخش کمک به سیل زدگان جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید


http://www.leader.ir/fa/monies


جهت کمک به سیل زدگان به بخش پرداخت وجوهات شرعی قسمت کمک ها مراجعه نمایید

m.b بازدید : 34 شنبه 04 اسفند 1397 نظرات ()

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با کمپین گام دوم انقلاب این قسمت بیانیه «گام دوم» آغاز فصل نوین برای ملت ایران است

 

به گزارش مشرق، حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در خطبه اول نماز جمعه درباره بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری در آستانه دهه پنجم انقلاب صادر شد، گفت: این بیانیه منشوری برای خودسازی، جامعه سازی و تبیین کننده فصل نوین حرکت انقلابی و عمل جهادی ملت بزرگ ایران و امت اسلام و جبهه مقاومت است.

وی افزود: در این منشور تحلیلی روشن از گذشته، نقشه راه برای تحکیم نظام انقلابی پویا، توانمند و پیشتاز در راستای دستیابی به تمدن اسلامی و بهبود جدی و مؤثر ارکان نظام ارائه شده است.

خطیب نماز جمعه تهران تاکیدکرد: راهکارهای خلق و تثبیت اراده ملی در کانون مدیریت کشور، ارتقای بینش سیاسی به مسائل منطقه و نگاه به مسائل بین المللی، سنگین نمودن کفه عدالت در تقسیم امکانات کشور و افزایش عیار معنویت و اخلاق و ایستادگی شکوهمند و ابهت آفرین در برابر قدرت های استکباری و آمریکای جهان‌خوار در این بیانیه تبیین شده است.

حجت الاسلام ابوترابی فرد اظهارداشت: انقلاب اسلامی یکی از حرکت های انقلابی استثنایی به ویژه در تاریخ چند سده ملت های منطقه و جهان است که در طول چهار دهه بر اصول و مبانی انقلاب ایستاده است و راه حرکت پرشتاب خویش را هموار کرده است.

وی در تشریح مبانی این حرکت و شتاب، گفت: سه عامل کلیدی راه را برای این موفقیت هموار نموده است. آرمان هایی ماندگار و باثبات است که با فطرت روح، جان، عقل هماهنگ باشد؛ اندیشه و تفکری با طراوت و نشاط، قلب و روح انسان را فتح می کند که با مبانی عقلانی و با فطرت بشر هماهنگ بوده و از پشتوانه برهانی و علمی برخوردار باشد.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مبانی و اصول و ارزش های انقلاب برآمده از قرآن و سیره اولیای الهی است، تاکیدکرد: این مبانی استوار و دارای استحکام منطقی و علمی است. رهبر انقلاب به درستی اشاره فرمودند که این اصول و ارزش ها برای همیشه در نزد انسان ها و جوامع بشری زیبا و پرجاذبه است، زیرا با فطرت آنان هماهنگ است.

حجت الاسلام ابوترابی یادآورشد: انقلاب اسلامی، روح و جسم را در کنار هم مورد توجه قرار داده است، لذا شعارهای جهانی انقلاب دینی ماندگار و باثبات است.

وی، آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت و برادری را از شعارهای مهم انقلاب خواند و گفت: اینها اصول و مبانی برآمده از آموزه های دینی است و انقلاب اسلامی این آرمان های بلند را در دستور کار خویش دارد.

خطیب نماز جمعه تهران افزود: این مبانی برآمده از اصول و حقایق ناب اسلامی است از این رو، حق است و حق ماندنی است.

حجت الاسلام ابوترابی با تأکید بر اینکه اصول و مبانی انقلاب قابل تردید نیست، گفت: انقلاب به اصول خود به شدت پایبند و به مرزبندی های خود با رقیبان و دشمنان به شدت حساس است و با خطوط اصلی خود هرگز بی مبالاتی نمی کند.

وی گفت: انقلاب اسلامی همچون پدیده ای زنده و با اراده همواره دارای انعطاف و تصحیح خطاهای خویش است اما منفعل نیست.

خطیب نماز جمعه تهران اضافه کرد: این امر یکی از مهمترین عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام ابوترابی، وجود رهبرانی که از بن دندان به اصول و مبانی انقلاب باور داشتند را از عوامل ماندگاری انقلاب خواند و گفت: این رهبران در وابستگی به انقلاب پیشگام بودند.

وی با بیان اینکه امام بزرگوار به تمامی مبانی و اصول انقلاب باور داشت و خود نماد باور به انقلاب بود، افزود: امروز خلف صالح امام (ره) سخت بر این اصول پای می فشارند و باور دارند.

خطیب نماز جمعه تهران ادامه داد: اینکه مسئله رهبری و ولایت در آموزه های دینی مورد توجه قرار گرفته است به این دلیل است اگر اصول در اوج انطباق با مبانی علمی و وحیانی باشد اما رهبران جامعه به آن اعتقاد نداشته باشند، وارونه و منحرف می گردد.

حجت الاسلام ابوترابی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با تکیه بر امام بزرگوار و امروز خلف صالح او این قله های بزرگ را فتح کرده است.

وی تأکید کرد: مردم بیدار باشید، پیروی از رهبران عادل، عزت آفرین است. شما عزیز هستید چون شخصیتی مانند امام (ره) و خلف صالح او را برای رهبری برگزیده اید.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز ملت اسلام در عراق، سوریه، غزه، یمن، بحرین و سراسر عالم اسلام، عزیز و پیشتازند و هر روز سنگر جدیدی را فتح می کنند، چون رهبر صالحی را برگزیده اند.

حجت الاسلام ابوترابی با بیان اینکه نوکیسه های دست یافته به کاخ سفید، تاریخ چهار دهه انقلاب اسلامی را بررسی کنند، ببینند ملت ایران در چه شرایط سختی پیروزی های بزرگ را به دست آورد، اظهارداشت: تمام عزت ثمره رهبری امام عادل است اما این عدالت باید در همه سطوح مدیریت کشور جریان پیدا کند.

وی در خطبه دوم نماز جمعه، رحلت آیت الله مومن را تسلیت گفت و  اظهارداشت: ایشان به راستی آراسته به علم و تقوا بود.  

خطیب نماز جمعه تهران همچنین شهادت جمعی از بهترین فرزندان میهن اسلامی، پاسداران عزت و شرف، آفرینندگان امنیت و اقتدار، مرزداران سلحشور را به امت اسلام، مردم شریف خطه اصفهان، عموم رزمندگان و سپاهیان و نیروهای مقتدر مسلح کشور تبریک و تسلیت گفت.  

حجت الاسلام ابوترابی ادامه داد: برای ملت ایران، مسئولان نظام، نیروهای اقتدار آفرین و پاسداران امنیت کشور هرگز قابل قبول نیست سرزمین یک کشور اسلامی همسایه به پایگاهی برای تربیت مزدوران تروریست تبدیل شود.

وی با بیان اینکه از دولت پاکستان به عنوان یک همسایه مسلمان انتظار می رود به سرعت رفتار گذشته خود را اصلاح و راه را برای تداوم اصول برادری هموار نماید، اظهارداشت: شایسته یک کشور نیست با همسایگان خود در شمال، جنوب و غرب چنین شرایط ناگواری را تجربه کند.  

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه در آستانه میلاد فرخنده صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) قرار داریم، گفت: پیامبر اعظم با خمسه مطهری در مباهله حاضر شدند. تمامی اهل حدیث و تفسیر اتفاق دارند که در میدان مباهله، اسحاب کساء حضور داشتند. اهل بیت پیامبر رمز وحدت امت اسلام هستند.

حجت الاسلام ابوترابی اضافه کرد: امروز جامعه اسلامی، شیعیان، پیروان مدرسه اهل بیت، برادران و خواهران اهل سنت همه و همه حول قرآن، پیامبر عظیم الشأن اسلام و حول شخصیت پیامبر اکرم (ص) با هم وحدت و انسجام دارند.

وی در ادامه با تاکید براینکه اقتصاد قوی، نقطه قوت و عامل سلطه ناپذیری و نفوذ ناپذیری کشور است، گفت: فقر و غنا در مادیات و معنویات کشور اثر می گذارد، وسیله ای است که بدون آن نمی توان به هدف رسید.

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: یک انقلاب مقتدر با این بالندگی و عزت شایسته است قدرت برتر اقتصادی منطقه باشد. تأکید بر اقتصاد مستقل مبتنی بر تولید انبوه و نه مبتنی بر سرمایه ای به نام نفت، باکیفیت، توزیع عدالت محور، مصرف به اندازه و بی اسراف، بسیار مهم است.

حجت الاسلام ابوترابی فرد خطاب به نمایندگان مجلس، گفت: خواهش می کنم به لایحه بودجه دقت فرمایید، ببینید در این لایحه چند قدم برای کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی، حمایت از تولید، کاهش شدت انرژی و مدیریت مصرف برداشته شده است.

وی تصریح کرد: مصرف به اندازه و بی اسراف در سال های اخیر از سوی بنده بارها تکرار و بر آن تأکید شده است. این ضعف، خود را در نظام بودجه ریزی نشان می دهد.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه با عزم و اراده می توان قدم به جلو برداشت، تاکید کرد:  عملکردهای ضعیف، اقتصاد کشور را از درون و بیرون دچار چالش ساخته است. چالش بیرونی، تحریم است که در صورت اصلاح مشکلات درونی کم اثر و بی اثر خواهد شد.  

حجت الاسلام ابوترابی، عیوب ساختاری و ضعف های مدیریتی را از عیوب داخلی خواند و گفت: مهمترین عیوب از نظر سکان دار انقلاب اسلامی، وابستگی اقتصاد به نفت، دولتی بودن بخش هایی از اقتصاد که در حیطه وظایف دولت نیست، نگاه به خارج و نه به توان و ظرفیت داخل، بودجه بندی معیوب و نامتوازن است.

وی تاکید کرد: خواهش می کنم در مجلس بررسی کنید که چند قدم می توانید از عیوب بودجه کاسته و در راستای ایجاد انضباط مالی بردارید.

خطیب نماز جمعه تهران تأکید کرد: برآورد مرکز پژوهش ها این است که با این ساختار بودجه سال ۹۸ ممکن است حدود صد هزار میلیارد تومان کسری در ساختار بودجه ۹۸ پنهان باشد.

 حجت الاسلام ابوترابی اظهارداشت: بودجه بندی معیوب و نامتوازن و عدم رعایت اولویت بندی ها از نقاط ضعف اقتصاد کشور است.

 

منبع: مهر
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
هزینه تسیلم شدن


توجه توجه
توجه توجه متن زیر رو نخوندی اینجا رو ترک نکن


 فوتبال ایران اسپانیا رو دیدی؟


یه ایرانی میتونی پیداکنی بگه چون اسپانیا قهرمان جهانه و بهترین و با کیفیت ترین

بازیکنهای دنیا رو داره من طرفدارشم؟

چون بازیکن های محبوب رئال و بارسلون تو اسپانیا بازی میکنن تشویقش میکنم و

دوست دارم ایران رو ببره؟

محاله یه ایرانی پیدا کنی اینطوری بگه


🔸حتی طرفدار معمولی هم نمیتونی پیدا کنی، همه متعصبانه و غیرتمندانه طرفدار

ایران بودن، بعضی جاهای بازی داد می زدن، حرص میخوردن و رگ گردنشون میزد بیرون،

اصلا غیرت و تعصب رو می شد تو همه مردم دید


🔸ولی الان میخوام یه واقعیتی رو بهت بگم

خیلی وقت ها بوده تیم ایران با یه تیم خارجی بازی کرده ولی تو و خیلیای دیگه چون

تیم خارجی قوی تر بود طرفدارش بودید

حمایتش کردید، تشویقش کردید، وقتی به ایران گل زد پریدید بالا

وقتی ایران حذف شد اصلا عین خیالتون هم نبود


⁉️میدونی کجا رو میگم؟

یکی دوبار نبوده، خیلی اتفاق افتاده برا هممون


🔸 مثلا وقتی تیم تولید کنندگان پارچه و لباس ایرانی با تیم تولید کنندگان ترکیه باهم

رقابت داشتن، و هر کدوم که ازش بیشتر خرید می شد برنده می شد و تو رفتی جنس

تُرک خریدی چون کیفیتش بهتر بود

و این باعث شد کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ایران از گردونه رقابت حذف شدند، تعطیل

شدن و اعضای تیم ملی تولیدگنندگان که پدران، برادران و مادران خودمون بودن بیکار و ورشکسته شدن


🔺ما در خریدهامون متعصبانه برخورد نکردیم


🔸الان بحث هایی که تو هر محفل و مجلسی هست اینه که تیم ملی فوتبال ایران

چقدر قوی شده و درسطح قهرمانان جهان بازی میکنه، میدونی چرا؟ چون ازش

حمایت شد همه جوره


🔸 دوست عزیز بسیاری از تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولاتشون با برخی

محصولات خارجی واقعا برابری میکنه، فقط به حمایت من و تو نیاز دارن

ما نمیگیم همه خرید های خونت رو ایرانی بخر نه

ولی اون محصولاتی که کیفیتش با مشابه خارجی برابری میکنه و یا فاصله کمی

داره رو متعصبانه برو بگرد، پیدا کن و بخر و به دیگران معرفی کن


🔺روی تیم ملی تولیدکننده کشور خودمون غیرت و تعصب داشته باشیم


📝 حسین دارابی

کمپین گام دوم انقلاب
درباره ما
وبسایت رسمی حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور در راستا تعامل بهتر در حوزه اینترنتی و گسترش تفکر مقابله به جنگ نرم در فروردین سال 96 اقدام به ایجاد وبگاه رسمی خود نمود
اطلاعات کاربری
اطلاعیه

رهبر کوچک من

my small leader

----------

msl13.irاغاز به کار فعالیت های وبسایت  حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید

کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

حمایت های مالی از رهبر کوچک من
کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

سایر رسانه های ما
شبکه های اجتماعی
  
ایده های تشکیلاتی برای مدارس

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید