loading...

رهبر کوچک من

شبهات در مورد فرمان "آتش به اختیار" در فضای مجازی / رهبر مردم را شقه شقه نمی‌کند / به خودی و غیر خودی تقسیم نمی‌کند / کینه شخصی را مبنای سیاست‌گذاری قرار نمی‌دهد و ...؟ پاسخ چیست؟ (کاربران متعدد)پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات (ایکس – شبهه):مخالفین و دشمنان اسلام، مسلمانان، ایران و ملت ایران، زیاد هم با اصطلاح "آتش به اختیار" بیگانه و ناآشنا نیستند، چرا که خود از همان ابتدای امر، "آتش به اختیار" عمل کرده‌اند؛ تا آنجا که حتی به "عقل و انصاف" نیز کمترین اختیاری نداده‌اند…

اخرین بیانات رهبری
کمپین گام دوم انقلاب
سال 1398
کمک به سیل زله زدگان

❤️ سلام دوست عزیزم لطفا چند دقیقه وقتتون بده به من ممنون میشم ازت ❤️

  👇👇👇

میخوام بگم بیاییم از هم وطن های عزیز خودمون که درگیر سیل شدن حمایت کنیم و خب درسته شاید بگی مگه دولت و حکومت نیست و مگه بودجه نیست ؟ شما درست میگی اینا هست اما مطمئن باشید اگه حمایت های خودمون رو با این بهونه ها رها کنیم مطمئن باشید بودجه ها و کمک های دولتی حتی به فرض رسیدن نیز جوابگو این عزیزان نیست پس چه بهتر و زیباتر که ما خودمون به فکر خودمون باشیم و دست تو دست هم وطن هامون بزارین مطمئن باشید نتیجه این خوبی که امروز میکنید رو خواهید دید & به اسونی از طریق کد دستوری زیر مبلغ مورد نظر خودتون رو پرداخت کنید

👇👇👇

99#*8877*

️❤️ همین حالا این کار خوب رو انجام بده با شماره گیری کد دستوری بالا ️❤️رهبر انقلاب در عید سعید فطر امسال 1398 تاکید کردن که مسئله سیل زدگان فراموش نشود هرچند باید دولت هم همراهی کند اما ما هم در این کمک سهیم باشیم . بدانیم کمک زمانی زیبا میشود که خود نیز به آن نیاز داشته باشیم .


99#*8877*

️❤️ همین حالا این کار خوب رو انجام بده با شماره گیری کد دستوری بالا ️❤️

m.b بازدید : 192 چهارشنبه 14 تير 1396 نظرات ()

شبهات در مورد فرمان "آتش به اختیار" در فضای مجازی / رهبر مردم را شقه شقه نمی‌کند / به خودی و غیر خودی تقسیم نمی‌کند / کینه شخصی را مبنای سیاست‌گذاری قرار نمی‌دهد و ...؟ پاسخ چیست؟ (کاربران متعدد)

پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات (ایکس – شبهه):مخالفین و دشمنان اسلام، مسلمانان، ایران و ملت ایران، زیاد هم با اصطلاح "آتش به اختیار" بیگانه و ناآشنا نیستند، چرا که خود از همان ابتدای امر، "آتش به اختیار" عمل کرده‌اند؛ تا آنجا که حتی به "عقل و انصاف" نیز کمترین اختیاری نداده‌اند و نمی‌دهند.

آتش سربازان جبهه‌ی باطل در میدان جنگ نرم نیز همچون آتش آنها در جنگ‌ها و ترورهای مسلحانه می‌باشد. آنها چنان که در جنگ سخت، با بمباران‌ها، انفجارها و ترورها، هر کس را که بخواهند در کوچه، خیابان، مدرسه، بیمارستان، مسجد، حرم و ... می‌کُشند، در جنگ نرم نیز دهان‌شان را به فرمان دشمن درون (نفس) و دشمن بیرون (شیاطین داخلی و خارجی)، با اختیار تمام باز کرده و هر چه به دهان‌شان بیاید، علیه خدا، پیامبر، امام، قرآن، ولایت، امامت، اسلام، ایران، مقام معظم رهبری، شهداء، ارزش‌ها، مقدسات و ... می‌گویند!

●- این یعنی آتش به اختیار؛ منتها تفاوت آنها این است که علیه جبهه حق می‌جنگند و برای باطل آتش می‌ریزند، اما افسران و سربازان خدا (جبهه حق) نه چنین کاری را می‌پسندد و نه اجازه‌ی آن را دارند؛ لذا چارچوب‌های عقل، وحی، منطق، شعور، بصیرت، اخلاص، خیرخواهی، اخلاق، شجاعت، ایثار، صبر، ولایت‌ و در نهایت «أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ  » بر آنها محیط می‌باشد؛ لذا بین خودی و غیر خودی، دوست و دشمن و بالاخره حق و باطل، فرق می‌گذارند.

الف –کدام انسان عقل و حکیمی، بین خودی و غیر خودی و دوست و دشمن فرق نمی‌گذارد؟!

ب – آیا کسی که دوست و دشمن را یکی ببیند سفیه و یا خائن نیست؟! آیا جدا کردن خطوط، مرزها و صفوف حق و باطل و یا دوست و دشمن از یک دیگر، شقه شقه کردن مردم است؟!

ج – چقدر پُر رو و وقیح هستند که انتظار دارند به رغم دشمنی‌های ریشه‌ای با مردم، باز هم آنان جزو مردم حساب شوند؟! از کِی تا حالا و در کدام منطق یا سیستمی، ستون پنجم نیز "مردم" محسوب شده‌اند؟!

د – آیا فرمان مقابله با دشمن، "کینه‌ی شخصی" است؟! وقتی ملاک و معیار تمامی سیاست‌ها خدا، اسلام، قرآن کریم و نظام جمهوری اسلامی ایران است، "کینه شخصی" چه معنا و مفهومی دارد. خوشا به حال کسانی که چون مقام معظم رهبری و یاران صدیق او، تمامی اهداف شخصی و اجتماعی، گرایشات، تمایلات، عواطف، احساسات، تفکرات و اراده‌ها و تصمیم‌ها و رهنمودهای‌شان، یکپارچه، موحدانه و مخلصانه، خدایی شده است، لذا نه تنها برای "خود" چیزی نمی‌خواهند، بلکه خود را فدای اسلام و مسلمین کرده و می‌کنند.

کد سرکوب!

از کِی و در کدام سیاست و یا فرهنگ لغتی، خدمت به دشمن و جنگیدن به عنوان ستون پنجم در میدان جنگ نرم و به نفع دشمن، «فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی» نام گرفته است؟!

بله، در جنگ نرم، امریکا، انگلیس و صهیونیسم بین‌الملل و نوکرانی چون سعودی و یا عوامل آنها در هر کشوری نیز «فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی» انجام می‌دهند، چنان که معاویه، یزید، چنگیز و هیتلر نیز چنین می‌کردند. اما آیا انتظار می‌رود که جبهه‌ی مقابل این را جنگ نبیند و  بگوید: «اینها فعالیت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی» دارند، پس نباید با آنها مقابله نمود؟!

مگر دفاع یک ملت از حقوق فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خود، "کد" لازم دارد که به فرمان "آتش به اختیار" می‌گویند: «کُد سرکوب»؟! خیر، این مقابله، حکم عقل سلیم و دستور وحی است و البته رهبر و فرمانده نیز ضمن هشدار، رهنمود و تذکر، به صراحت فرمان «آتش به اختیار» دادند، نه این که کُد داده باشند. مسئله از "کُد دادن" گذشته است.

فرمان آتش به اختیار چیست؟

"آتش" همان حمله‌ی قاطع و نابود کننده به دشمن است. آتش است، نه دسته گُل محبت!

برخی در مقابل دشمنانِ تا به دندان مسلح خود در جنگ نرم و سخت، لبخند، گل، شیرینی، پسته، فرش و باز شکاری و عقاب ایرانی، هبه می‌کنند - برخی (مانند دوره قاجار و پهلوی، خاک مملکت را نیز تقدیم می‌کنند - برخی دیگر امتیاز مالکیت و مدیریت دار و ندار خود را دو دستی و حتی داوطلبانه تقدیم می‌کنند ...(؟!) و برخی دیگر که عاقل، حکیم و بصیر هستند، در مقابل آتش دشمن، آتش می‌کنند.

اما، در هر عملیاتی، آتش باید به فرمان فرمانده عملیات باشد؛ نه قبل از فرمان او باید آتش گشود و نه هنگام فرمانش صبر، تأمل و غفلت جایز است؛ که نتیجه جلو زدن یا عقب ماندن، شکست است.

گاهی در کوران عملیات جنگ سخت، خواه در جبهه‌ها باشد و یا جنگ‌های خیابانی، درگیری‌های پلیسی ... و یا در کوران درگیری در عرصه جنگ نرم، شرایط به گونه‌ای می‌شود که معطلی برای کسب اجازه و فرمان جایز نیست. در اینجا فرماندهی، دستور آتش به اختیار می‌دهد؛ یعنی افسران و سربازان، هر کجا دشمن را دیدند، بزنند و معطل کسب اجازه‌ی موردی نشوند.

دو نکته در فرمان مقام معظم رهبری:

یک -ایشان فرمودند: « گاهی اوقات انسان احساس می‌کند دستگاه‌های مرکزی فکر و فرهنگ و سیاست و مانند اینها دچار اختلالند، دچار تعطیلند؛ واقعاً آدم گاهی اوقات احساس می‌کند. »

این دستگاه‌های مرکزی فکر، فرهنگ و سیاست کدامند؟! آیا بدنه‌ی مردم هستند؟ یا خیر، بلکه دستگاه‌های مرکزی، یعنی نهادها، سازمان‌ها و ارگان‌های رسمی و مسئول و در رأس‌شان «مجلس و دولت»؟! آیا تبیین شرایط از این صریح‌تر و روشن‌تر؟!

دو –ایشان فرمودند: «ناگهان می‌بینید مثلاً فرض کنید اینکه فلان آهنگ قبل از افطار پخش بشود یا نشود، می‌شود مسئله‌ی اصلی؛ نامه‌نگاری می‌کنند! پیدا است که این دستگاه اختلال پیدا کرده که مسئله‌ی اصلی را از مسئله‌ی فرعی تشخیص نمی‌دهد و یک مسئله‌ی اصلاً بی‌اعتبارِ بی‌اهمّیّت فرعی را به‌عنوان یک مسئله‌ی اصلی، درشت می‌کنند. وقتی این‌جوری دستگاه‌های مرکزی اختلال دارند، آن‌وقت اینجا جای همان "آتش‌ به ‌اختیاری" است که عرض کردم. »

بازنگری یک واقعیت:

منظور از "فرض"، در اینجا تصور ذهنی یک واقعیت رخ نداده نیست، بلکه یعنی یک نمونه، از ده‌ها و صدها نمونه؛ چنان که ایشان به مثال‌هایی در مصادیق واقعی اشاره نمودند.

●- فرض کنید، یعنی کم تأمل کنید و با بصیرت بنگیرید که چه اتفاقی افتاده و پیامدهایش چیست؟!

در حالی که مملکت ما از درون با مشکلات عدیده‌ی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... مواجه است؛ شش نامزد برای ریاست جمهوری این کشور دور هم جمع می‌شوند تا نقطه‌نظرهای خود را برای رشد، پیشرفت، اصلاح، برون رفت از مشکلات داخلی و بین المللی و ... ارائه دهند، ناگهان یکی از آنها [آقای روحانی]، می‌گوید: «چرا دعای ربنای شجریان پخش نمی‌شود»؟! و سپس اعوان و انصار برای پخش آن نامه‌نگاری نیز می‌کنند! گویی که اولاً مشکل فرهنگی این مملکت و ملت، فقط دعای ربنای شجریان می‌باشد – و گویی که مردم تا زنده هستند، حتماً واجب است که به دعای قبل از افطار شجریان گوش کنند تا روزه‌ی آنها مقبول افتد – و گویی که اگر این دعا پخش شود، دیگر هیچ مشکل فرهنگی خاصی باقی نخواهد ماند!

این همان تبدیل کردن فرعیات دست چندم است که توسط مسئولان عالی‌رتبه و در رأس آنها رییس قوه مجریه [رییس جمهور]، به یک مسئله‌ی اصلی و قابل طرح در چنین مناظره‌ای مبدل می‌گردد!

آیا طرح این موضوع، در چنین مناظره‌ی حساسی، اهانت به شعور و سخیف کردن مطالبات این ملت نمی‌باشد؟!

نگرانی دشمنان از چیست؟

تا کنون دشمنان شناخته شده و نشده‌ی این ملت در جنگ نرم، از مسئولان گرفته تا احزاب، جریان‌ها، جبهه‌ها، افسران و سربازان و پیاده‌نظام‌شان، به فرمان شیاطین درونی و بیرونی خود، در حالت "آتش به اختیار" عملیات می‌کردند؛ اما، نیروهای جبهه‌ی حق، برخی به خاطر ایمان و تقوا، برخی دیگر از روی بصیرت، برخی از روی احتیاط، برخی از روی ترس، برخی از روی تنبلی و غفلت و بی‌خیالی و در نهایت خوش‌باوری، در حالی که دشمن و عملیات او را می‌دیدند و صدمات و جراحات آتش او را به جان خود درک می‌کردند، می‌گفتند: «ما نباید سر خود کار کنیم و باید ببینیم که رهبر چه می‌گوید»؟! البته بسیاری از آنان نیز پس از شنیدن مواضع و فرمان رهبری نیز هیچ کاری نکردند و فقط گفتند: «دیدید آقا چه گفت؟! دیدید چگونه پاسخ داد؟! دیدید چه موضعی گرفت، آفرین، ماشاء الله»! این نهایت درک، شعور، بصیرت، حزب‌اللهی بودن، حضور سربازی و حضور به موقع و فعال آنان در میدان است!

اکنون مقام معظم رهبری و فرمانده‌ی کل قوا در جنگ نرم و سخت، در میدان جنگ نرم، فرمان "آتش به اختیار" داده است، نه به یک قشر خاص، بلکه به تمام مردم و به ویژه جوانان و دانشجویان، که باید افسران جنگ نرم باشند. پس خوف، نگرانی و دغدغه‌ی دشمنان شما، از همین است.

این فرمان، یعنی هی نگویید: «حرکتی نکنید و منتظر باشید ببینید رهبر چه فرمان می‌دهد؟!» خب، فرمان دادند و فرمودند که با شناخت درست مواضع، وقتی می‌بینید که دستگاه مرکزی مسئول دچار اختلال هستند و ارتباط درست‌شان با سیستم، نظام و شما قطع شده است و کارآیی ندارند، خودتان باید به صورت "آتش به اختیار" عمل کنید، یعنی بی‌تعارف نقد کنید، نپذیرید، زیربار نروید، مخالفت کنید، با دشمن بستیزید و انتظارات خود از مسئولان و دستگاه‌ها را بی‌پرده و با جرأت مطالبه نمایید. آیا این تضعیف نهادها و دموکراسی است، یا تقویت آنها؟!

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
هزینه تسیلم شدن


توجه توجه
توجه توجه متن زیر رو نخوندی اینجا رو ترک نکن


 فوتبال ایران اسپانیا رو دیدی؟


یه ایرانی میتونی پیداکنی بگه چون اسپانیا قهرمان جهانه و بهترین و با کیفیت ترین

بازیکنهای دنیا رو داره من طرفدارشم؟

چون بازیکن های محبوب رئال و بارسلون تو اسپانیا بازی میکنن تشویقش میکنم و

دوست دارم ایران رو ببره؟

محاله یه ایرانی پیدا کنی اینطوری بگه


🔸حتی طرفدار معمولی هم نمیتونی پیدا کنی، همه متعصبانه و غیرتمندانه طرفدار

ایران بودن، بعضی جاهای بازی داد می زدن، حرص میخوردن و رگ گردنشون میزد بیرون،

اصلا غیرت و تعصب رو می شد تو همه مردم دید


🔸ولی الان میخوام یه واقعیتی رو بهت بگم

خیلی وقت ها بوده تیم ایران با یه تیم خارجی بازی کرده ولی تو و خیلیای دیگه چون

تیم خارجی قوی تر بود طرفدارش بودید

حمایتش کردید، تشویقش کردید، وقتی به ایران گل زد پریدید بالا

وقتی ایران حذف شد اصلا عین خیالتون هم نبود


⁉️میدونی کجا رو میگم؟

یکی دوبار نبوده، خیلی اتفاق افتاده برا هممون


🔸 مثلا وقتی تیم تولید کنندگان پارچه و لباس ایرانی با تیم تولید کنندگان ترکیه باهم

رقابت داشتن، و هر کدوم که ازش بیشتر خرید می شد برنده می شد و تو رفتی جنس

تُرک خریدی چون کیفیتش بهتر بود

و این باعث شد کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ایران از گردونه رقابت حذف شدند، تعطیل

شدن و اعضای تیم ملی تولیدگنندگان که پدران، برادران و مادران خودمون بودن بیکار و ورشکسته شدن


🔺ما در خریدهامون متعصبانه برخورد نکردیم


🔸الان بحث هایی که تو هر محفل و مجلسی هست اینه که تیم ملی فوتبال ایران

چقدر قوی شده و درسطح قهرمانان جهان بازی میکنه، میدونی چرا؟ چون ازش

حمایت شد همه جوره


🔸 دوست عزیز بسیاری از تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولاتشون با برخی

محصولات خارجی واقعا برابری میکنه، فقط به حمایت من و تو نیاز دارن

ما نمیگیم همه خرید های خونت رو ایرانی بخر نه

ولی اون محصولاتی که کیفیتش با مشابه خارجی برابری میکنه و یا فاصله کمی

داره رو متعصبانه برو بگرد، پیدا کن و بخر و به دیگران معرفی کن


🔺روی تیم ملی تولیدکننده کشور خودمون غیرت و تعصب داشته باشیم


📝 حسین دارابی

کمپین گام دوم انقلاب
درباره ما
وبسایت رسمی حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور در راستا تعامل بهتر در حوزه اینترنتی و گسترش تفکر مقابله به جنگ نرم در فروردین سال 96 اقدام به ایجاد وبگاه رسمی خود نمود
اطلاعات کاربری
اطلاعیه

رهبر کوچک من

my small leader

----------

msl13.irاغاز به کار فعالیت های وبسایت  حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید

کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

حمایت های مالی از رهبر کوچک من
کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

سایر رسانه های ما
شبکه های اجتماعی
  
ایده های تشکیلاتی برای مدارس

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید