loading...

رهبر کوچک من

به گزارش اصفهان بیست به نقل از بسیج نیوز پس از انتشار گوشه هايي از خيانت آموزشي و فرهنگي دولت تدبير و اميد در سند 203 يونسكو ،برخي مانند اربابانشان نقد را برنتافتند و سريع در مقام جوابگويي خارج از منطق برآمدند.بزرگترين دروغ ها و تخريب ها در تريبون هاي اين افراد به سمت نيروهاي ارزشي وارد شد و 4 سال با وعده هاي متفاوت مردم را در ابهام نگه داشتند و حالا آلزايمر سياسي گرفته اند و مي گويند بي عقل است كسي كه وعده 100 روزه دهد و جالب اينجاست كه دوباره حرف از وعده 100 روزه مي زنند و به فهم مردم ايران اسلامي…

اخرین بیانات رهبری
کمپین گام دوم انقلاب
سال 1398
کمک به سیل زله زدگان

& سلام دوست عزیزم لطفا چند دقیقه وقتتون بده به من ممنون میشم ازت &


میخوام بگم بیاییم از هم وطن های عزیز خودمون که درگیر سیل شدن حمایت کنیم و خب درسته شاید بگی مگه دولت و حکومت نیست و مگه بودجه نیست ؟ شما درست میگی اینا هست اما مطمئن باشید اگه حمایت های خودمون رو با این بهونه ها رها کنیم مطمئن باشید بودجه ها و کمک های دولتی حتی به فرض رسیدن نیز جوابگو این عزیزان نیست پس چه بهتر و زیباتر که ما خودمون به فکر خودمون باشیم و دست تو دست هم وطن هامون بزارین مطمئن باشید نتیجه این خوبی که امروز میکنید رو خواهید دید & به اسونی از طریق کد دستوری زیر مبلغ مورد نظر خودتون رو پرداخت کنید


99#*8877*

m.b بازدید : 304 شنبه 20 خرداد 1396 نظرات ()

به گزارش اصفهان بیست به نقل از بسیج نیوز پس از انتشار گوشه هايي از خيانت آموزشي و فرهنگي دولت تدبير و اميد در سند 203 يونسكو ،برخي مانند اربابانشان نقد را برنتافتند و سريع در مقام جوابگويي خارج از منطق برآمدند.بزرگترين دروغ ها و تخريب ها در تريبون هاي اين افراد به سمت نيروهاي ارزشي وارد شد و 4 سال با وعده هاي متفاوت مردم را در ابهام نگه داشتند و حالا آلزايمر سياسي گرفته اند و مي گويند بي عقل است كسي كه وعده 100 روزه دهد و جالب اينجاست كه دوباره حرف از وعده 100 روزه مي زنند و به فهم مردم ايران اسلامي توهين مي كنند.

 

ادامه خبر در ادامه مطلب کلیک کنید

 

بعد از امضای این سند بدون اطلاع نهادهای تصمیم‌گیر، سیاستگذار و قانونگذار مانند مجلس شوراي اسلامي، شوراي نگهبان قانون اساسيبايد بدانيم كه بند بند سند مذکور، دارای اشكالاتي اساسي است که کیان نظام اسلامي را مورد تهدید قرار می‌دهد و جالب‌تر این است که اکنون تصویب سند توطئه در شورای عالی انقلاب فرهنگی نيز زیر سؤال رفته و آن‌ها را با آزمونی جدی روبه‌رو کرده است .

سند یونسکو برآمده از برنامه توطئه مشترک تیمی از عناصر انگلیسی و بهائیان است و پیش‌تر در اندیشکده لگاتام لندن، زمینه تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران را تسلط بر سه حوزه «آموزش»، «تربیت معلم» و «محتوای درسی» اعلام کرده بود و اکنون در حالی به دور تند تصویب در دولت تدبير و اميد ختم شده است کههدف تغيير نظام را كه سازمان هاي براندازي از جمله كميته خطر جاري و مركز مطالعاتراهبرديآن را در راهبرد خود دارند.

حال مااز دولتمرداني كه امضاي اين سند ننگين را انجام داده اند

و خفتِ سندرابا مخالفتبا دولت حاضردر يك كفه مي بينند فقط چند سوال داريم:

سؤال نخست: کشور ایران، اسناد بالادستی مصوبی دارد که مسئولین موظف هستند تا این اسناد را در بحث آموزش اجرا کنند؛ نکته قابل تأمل آنکه این اسناد مورد تأیید کارشناسان و زبدگان نیز هست؛ به عنوان نمونه می‌توان به سند تحول بنیادین اشاره کرد؛ این سند بعد از سال‌ها بحث و بررسی‌های کارشناسی، در سال 1390 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده اند.

سوال دوم:به نظرتان چرا دبیر يك نهاد آمريكايي مثل کمیسون یونسکو، جمهوری اسلامی را به عنوان کشور پیشگام اجرای۲۰۳۰معرفی کرده و از طرف غرب، از ایران تقدیر می‌کنند، یعنی حتی آنها هم توقع چنین کاری را از ما نداشتند و این سند هم ما را غافلگیر کرد و هم آنها را.

سوال چهارم:سند 2030 يونسكو موازی با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مطرح شده استپس چرا سند تحول خودمان را به اجرا درنياورده ايد.يعني ما داشته هاي خود را رها كنيم و نسخه هاي پوسيده غربيها را دوباره احيا كنيم. سالهاست كه محققان غربي از به گِل نشستن نظريات خود صحبت به ميان مي آورند و اين در حالي است كه شما به نظريات آنها افتخار مي كنيد.

سوال پنجم:دولت تدبير و اميد می‌گویند 2030 را داوطلبانه اجرا کردیم، یعنی هنوز به ما الزام نشده است، جالب اينجاست در مورد 2030 نیز کسی در آسیا و اقیانوسیه قدمی برنداشته آنوقت ما داوطلبانه انجام می‌دهیم، در صورتی که آنها هم چنین توقعی ندارند، ولی ما پیش‌دستی می‌کنیم.

سوال ششم:غربيها تعریف‌شان از آموزش و پرورش نگاهی کاملاً ضددینی و سکولار است، هرچند که شاید 80 درصد هم با نگاه اسلامی مطابق باشد، ولی حرف ما همان 20 درصد است که این قراردادها اگر الزام‌آور هم نباشد آبرو بر است، زیرا بر اساس همین‌ها هر سال ما را تحت عنوان نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند. پس چرا تن به اين ذلت مي دهيد؟ آنها از همجنس‌بازی گفتند و شما امضا کرديد و بعد مي گوييدمی‌گویيد الزام‌آور نیست.

هفتم:جالب استمقام معظم رهبريدر تاريخ۹۶/۲/۱۷درجمع معلمان و دبيران آموزش و پروشازغلطبودن پذیرفتن سند۲۰۳۰یونسکو مي گويد و شما نقد سند را شايعه مي دانيد . خواهشمنديم خودتان را به تغافل نزنيد و فهم مردم فهيم ايران را زير سوال نبريد.

معظم له مي فرمايد:«این سند۲۰۳۰سازمان ملل و یونسکو و این حرفها،اینها چیزهایی نیست که جمهوری اسلامی بتواند شانه‌اش را زیر بار اینها بدهد و تسلیم اینها بشود. به چه مناسبت یک مجموعه‌ی به‌اصطلاح بین‌المللی ،که قطعاً تحت نفوذ قدرتهای بزرگ دنیا است، این حق را داشته باشد که برای کشورهای مختلف، برای ملّتهای گوناگون، با تمدّنهای مختلف، با سوابق تاریخی و فرهنگی گوناگون، تکلیف معیّن کند که شما باید این‌جوری عمل کنید؟ اصل کار، غلط است. اگرچنانچه با اصل کار شما نمیتوانید مخالفت بکنید، حدّاقلّش این است که بِایستید بگویید جمهوری اسلامی خودش خط مشيدارد، خط ّ‌و ‌ربط دارد، ما سندهای بالادستی داریم، ما می دانیم باید در زمینه‌های آموزش، پرورش، اخلاق، سبک زندگی چه‌کار کنیم؛ احتیاج به این سند(2030) وجود ندارد.

اینکه ما برویم سند را امضا کنیم و بعد هم بیاییم شروع کنیم بی‌سروصدا اجرائی کردن، نخیر، این اصلاً مطلقاً مجاز نیست؛

ما اعلام هم کرده‌ایم به دستگاه‌های مسئول،بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم؛ آنها باید مراقبت می کردند، نباید اجازه می دادند این ‌کار تا اینجا پیش بیاید که ناچار بشویم ما جلوی آن را بگیریم و ما وارد قضیّه بشویم.

اینجا جمهوری اسلامی است؛ اینجا، مبنا اسلام است، مبنا قرآن است؛ اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوبِ ویرانگرِ فاسدِ غربی بتواند در اینجا این‌جور اِعمال نفوذ کند.»

هشتم: زبدگان علمي و فرهنگي كشور كه محققين غربي را انگشت به دهان گذاشته اند نيز اين سند را اينطور معرفي مي كنند:

دكتر رحيم پور ازغدي عضو شورای عالی انقلاب فرهنگي:«سند 2030 یونسکو صریحاً می‌گوید هرنوع تربیت دینی، الهی، خلاف حقوق بشر است، ولی آموزش جنسی تحت عنوان بهداشت برای کودکان را جزو حقوق کودکی می‌دانند که حتی به بلوغ جنسی نرسیده است و عملاً آموزش را ذیل یک ایدئولوژی دیگر قرار می‌دهند.

اصل 77 قانون اساسی می‌گوید که مجلس باید بر این قراردادها نظارت کند، این سند اصلاً به مجلس نرفته است، هرگونه تعهد بین‌المللی که خلاف شرع و خلاف قانون اساسی باشد، نباید امضا شود.

هر قراردادی که باعث شود بیگانه بر منابع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ما مسلط شود، خلاف قانون اساسی است و شرعاً حرام است، زیرا کاپیتولاسیون آموزشی ـ فرهنگی به‌شمار می‌آید.

برخی می‌گفتند ما تندرو هستیم، در حالی که اگر تندروی هم بوده، خودشان در آن زمان انجام می‌دادند...در مقابل چشمان خودمان و فقط با گذشت یک نسل تاریخ را تحریف می‌کنند و دروغ محض منتقل می‌کنند».

نهم:بد نيست سري به آرشيو برخي نشريات سراسري و تصاوير آموزش خودسرانه بندهاي منافي عفت 2030 در برخي آمادگيها و پيش دبستانيها در كشور بزنيد و بعد، شروع به كتمان و ترجمه هاي عوام فريبانه از بندهاي 2030 كنيد. ما ترجمه قراردادهاي مختلفي از جمله (قراردادهاي نفتي)ipcوfatfرا به زبان شما ديده ايم كه براي خوشايند طرف غربي آن را به زبان عوام فريبي ترجمه كرده و ديگران را فريفته ايد.

كاش به خود بياييد قبل از آن كه ضربه چكمه هاي دشمن شما را از خواب زمستاني بيدار كند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
هزینه تسیلم شدن


توجه توجه
توجه توجه متن زیر رو نخوندی اینجا رو ترک نکن


 فوتبال ایران اسپانیا رو دیدی؟


یه ایرانی میتونی پیداکنی بگه چون اسپانیا قهرمان جهانه و بهترین و با کیفیت ترین

بازیکنهای دنیا رو داره من طرفدارشم؟

چون بازیکن های محبوب رئال و بارسلون تو اسپانیا بازی میکنن تشویقش میکنم و

دوست دارم ایران رو ببره؟

محاله یه ایرانی پیدا کنی اینطوری بگه


🔸حتی طرفدار معمولی هم نمیتونی پیدا کنی، همه متعصبانه و غیرتمندانه طرفدار

ایران بودن، بعضی جاهای بازی داد می زدن، حرص میخوردن و رگ گردنشون میزد بیرون،

اصلا غیرت و تعصب رو می شد تو همه مردم دید


🔸ولی الان میخوام یه واقعیتی رو بهت بگم

خیلی وقت ها بوده تیم ایران با یه تیم خارجی بازی کرده ولی تو و خیلیای دیگه چون

تیم خارجی قوی تر بود طرفدارش بودید

حمایتش کردید، تشویقش کردید، وقتی به ایران گل زد پریدید بالا

وقتی ایران حذف شد اصلا عین خیالتون هم نبود


⁉️میدونی کجا رو میگم؟

یکی دوبار نبوده، خیلی اتفاق افتاده برا هممون


🔸 مثلا وقتی تیم تولید کنندگان پارچه و لباس ایرانی با تیم تولید کنندگان ترکیه باهم

رقابت داشتن، و هر کدوم که ازش بیشتر خرید می شد برنده می شد و تو رفتی جنس

تُرک خریدی چون کیفیتش بهتر بود

و این باعث شد کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ایران از گردونه رقابت حذف شدند، تعطیل

شدن و اعضای تیم ملی تولیدگنندگان که پدران، برادران و مادران خودمون بودن بیکار و ورشکسته شدن


🔺ما در خریدهامون متعصبانه برخورد نکردیم


🔸الان بحث هایی که تو هر محفل و مجلسی هست اینه که تیم ملی فوتبال ایران

چقدر قوی شده و درسطح قهرمانان جهان بازی میکنه، میدونی چرا؟ چون ازش

حمایت شد همه جوره


🔸 دوست عزیز بسیاری از تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولاتشون با برخی

محصولات خارجی واقعا برابری میکنه، فقط به حمایت من و تو نیاز دارن

ما نمیگیم همه خرید های خونت رو ایرانی بخر نه

ولی اون محصولاتی که کیفیتش با مشابه خارجی برابری میکنه و یا فاصله کمی

داره رو متعصبانه برو بگرد، پیدا کن و بخر و به دیگران معرفی کن


🔺روی تیم ملی تولیدکننده کشور خودمون غیرت و تعصب داشته باشیم


📝 حسین دارابی

کمپین گام دوم انقلاب
درباره ما
وبسایت رسمی حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور در راستا تعامل بهتر در حوزه اینترنتی و گسترش تفکر مقابله به جنگ نرم در فروردین سال 96 اقدام به ایجاد وبگاه رسمی خود نمود
اطلاعات کاربری
اطلاعیه

رهبر کوچک من

my small leader

----------

msl13.irاغاز به کار فعالیت های وبسایت  حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید

کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

حمایت های مالی از رهبر کوچک من
کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

سایر رسانه های ما
شبکه های اجتماعی
  
ایده های تشکیلاتی برای مدارس

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید