loading...

رهبر کوچک من

برخی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه در کنار آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی حمایت از تروریسم علیه جمهوری اسلامی را کنار نگذاشته اند و از همه گزینه ها علیه ایران حمایت می کنند. در این شرایط برای اروپائیان بسیار وقیح است که جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را با اتهامات واهی تحریم می کنند و خود به دعوت تروریست ها می نشینند پایگاه بصیرت / گروه بین الملل/یاسر سعید نژاد سازمان منافقین یکی از گروه های تروریستی است که بیشترین فعالیت های تبلیغاتی و نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی را سازماندهی کرده است. این…

اخرین بیانات رهبری
کمپین گام دوم انقلاب
سال 1398
کمک به سیل زله زدگان

& سلام دوست عزیزم لطفا چند دقیقه وقتتون بده به من ممنون میشم ازت &


میخوام بگم بیاییم از هم وطن های عزیز خودمون که درگیر سیل شدن حمایت کنیم و خب درسته شاید بگی مگه دولت و حکومت نیست و مگه بودجه نیست ؟ شما درست میگی اینا هست اما مطمئن باشید اگه حمایت های خودمون رو با این بهونه ها رها کنیم مطمئن باشید بودجه ها و کمک های دولتی حتی به فرض رسیدن نیز جوابگو این عزیزان نیست پس چه بهتر و زیباتر که ما خودمون به فکر خودمون باشیم و دست تو دست هم وطن هامون بزارین مطمئن باشید نتیجه این خوبی که امروز میکنید رو خواهید دید & به اسونی از طریق کد دستوری زیر مبلغ مورد نظر خودتون رو پرداخت کنید


99#*8877*

m.b بازدید : 244 چهارشنبه 14 تير 1396 نظرات ()

برخی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه در کنار آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی حمایت از تروریسم علیه جمهوری اسلامی را کنار نگذاشته اند و از همه گزینه ها علیه ایران حمایت می کنند. در این شرایط برای اروپائیان بسیار وقیح است که جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را با اتهامات واهی تحریم می کنند و خود به دعوت تروریست ها می نشینند

پایگاه بصیرت / گروه بین الملل/یاسر سعید نژاد
سازمان منافقین یکی از گروه های تروریستی است که بیشترین فعالیت های تبلیغاتی و نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی را سازماندهی کرده است. این گروهک تروریستی در تمام سال های فعالیتش مورد حمایت دولت های غربی مدعی مبارزه با تروریسم بوده است. يكي از مهمترين راهبردهای سازمان مجاهدين خلق از ابتداي تأسيس تاكنون، برقراري ارتباط با دولت‌ها، قدرت‌هاي منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي، جنبش‌ها و سازمان‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي در جهت منافع و اهداف ضدایرانی این سازمان و  تاکنون يكي از علل اصلي تداوم فعاليت‌هاي تروريستي آن بوده است.
منافقین هر ساله اجلاسی را در پاریس برگزار می کنند و با جمع کردن تعدادی افراد از کشورهای مختلف سعی در روحیه دادن به خود و نمایش زنده بودن سازمان تروریستی خود دارند. امسال نیز این اجلاس که ابتدا لغو آن منتشر شد، روز شنبه 10 تیرماه در پاریس برگزار شد و مریم رجوی، سرکرده منافقین با فراموش کردن جنایات این سازمان علیه مردم بی گناه ایران و عراق، دم از آزادی و دموکراسی زد و به زعم خود سقوط جمهوری اسلامی را زودهنگام اعلام کرد. 
سازمان منافقین که مورد حمایت عناصر تندرو اروپا و سران آمریکاست، در سال 1376 برای اولین بار توسط آمریکا در لیست سازمان‌های تروریستی قرار گرفت، اما آمریکایی‌ها به بهانه‌های واهی پس از پانزده‌ سال، در سپتامبر 2012 نام این گروهک تروریستی را از لیست ترور خارج کردند. پس از آن دولت آمریکا، اجازه تاسیس دفتر سازمان منافقین را در مجاورت کاخ سفید صادر کرد.
همچنین در «قانون تخصیص بودجه دفاع ملی سال  2016» در مجلس نمایندگان امریکا  که پس از تصویب در تاریخ 25 نوامبر سال 2015 به امضای رئیس جمهوری آمریکا رسیده است، در بخش 1227، در خصوص نظر کنگره درباره امنیت و حفاظت از نارضیان ایرانی مستقر در کمپ لیبرتی در عراق  آمده است:‌ «کنگره بر این نظر است که ایالات متحده بایستی: براساس توافقات بین‌المللی اقداماتی فوری و مناسب را برای بهبود امنیت فیزیکی و حفاظت از ساکنان کمپ لیبرتی در عراق اتخاذ کند و با استرداد ساکنان این کمپ به ایران مخالفت کند.»
کشورهای اروپایی و منافقین
سازمان منافقین با برخی عناصر در کشورهای اروپایی نیز روابط ویژه و پیچیده ای داشته است. در این میان، به دلیل استقرار این سازمان و سران آن در فرانسه در خلال سال های 60 تا 65 روابط گسترده‌ای میان آنها و دولت پاریس صورت است. علاوه بر فرانسه، منافقین در انگلستان، ایتالیا، آلمان و کشورهای حوزه اسکاندیناوی، فعالیت های سیاسی، تبلیغاتی و مالی داشته اند. روابط آمریکا و منافقین به علل مختلفی بسیار مبهم و پیچیده بوده است. طی دو دهه اخیر که منافقین رو به ضعف و زوال نهاده اند و توان عملیاتی خود را از دست داده اند، امریکا بیشتر سعی در استفاده اطلاعاتی و عملیاتی از آنان علیه جمهوری اسلامی ایران داشته و االبته هر جا که توانسته از ظرفیت های تروریستی آنان نیز استفاده کرده است.  "سیمور هرش" در مقاله‌ای در هفته‌نامه "نیویورکر" اعلام کرد که طبق اطلاعاتی که از مقامات سابق نظامی و اطلاعاتی آمریکا به دست آورده، گروهی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در زمان ریاست‌جمهوری "جرج بوش" رئیس‌جمهوری آمریکا در خاک آمریکا آموزش دیده‌اند. همچنين در فوريه 2005 بر اساس گزارش نيوزويك، دولت بوش با طراحي يك برنامه درصدد انتخاب تعدادي از اعضاي سازمان و آموزش آنان به عنوان جاسوس براي كسب اطلاع از ايران و به ويژه پرونده هسته‌اي آن بوده است.
در این میان، همکاری های منافقین و رژیم صهیونیستی پس از اعلام مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی – به دلیل هدف مشترک آنان برای مبارزه با جمهوری اسلامی– هماهنگ شده و تاکنون نیز به صورت پنهانی ادامه داشته است. مهم ترین مسئله در مورد روابط اسرائیل و منافقین، ارائه اطلاعات دستکاری شده و جعلی هسته ای ایران به سازمان نفاق از سوی سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بوده است. از سوی دیگر اسرائیل از طریق شرکت PRST که مرکز آن در تل آویو است، اقدام به تقویت پخش برنامه های این گروهک تروریستی از شبکه ماهواره ای کرده است.  مئیر داگان رییس سابق موساد، در گفتگو با تلویزیون ˈسی.بی.اسˈ فاش کرد: «اسرائیل به گروهک موسوم به مجاهدین خلق و گروه های مسلح تروریست که دستور کارشان براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران باشد، کمک می کند.»
منافقین همچنین در کشورهای اروپایی با استخدام عناصر ضد ایرانی اقدام به تشکیل گروه های زیرزمینی مسلح نموده و با دریافت پول های هنگفت از موساد و سیا، در مرکز ایران به عملیات تروریستی علیه دانشمندان هسته ای ایران پرداختند. با استقرار گروهک منافقين در آلباني پس از فرار از عراق، شرايط این گروه تفاوت کرده است و هرچند زمینه فعالیت تروریستی آنها کمتر شده است، اما چون محدوديت‌هاي موجود در عراق در آلباني نيست و آلباني ارتباط نزديکي با اسرائيل و آمريکا دارد، این گروهک در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و سیاسی بیشتر می تواند کار کند، هرچند دولت های اروپایی به تروریتسی بودن این گروهک واقف هستند.
همایش سالانه منافقین در فرانسه 
نشست سالانه منافقین با همراهی برحی کشورهای غربی به همراه آمریکا و دولت های عربی همچون عربستان و نیز رژیم صهیونیستی صورت می گیرد. این نشست ها همواره با شعار توهمی فروپاشی جمهوری اسلامی به کار خود ادامه می دهد و عده ای افراد خام و عناصری تندور و سرگردان از کشورهای مختلف را دور خود جمع می کند. 
در نشست امسال منافقین نیز افرادی همچون جان بولتون، «نصرالحریری» سرکرده معارضین خارج نشین سوری و برخی عناصر عربی همچون ترکی الفیصل حضور داشتند؛ افرادی که حافظه تاریخی خود را کنار گذاشته و هوچی گری های مریم رجوی درباره دفاع از آزادی در ایران و ضرورت حمایت از فروپاشی جمهوری اسلامی را گوش می کردند.
در اجلاس امسال سرکرده منافقین، مریم رجوی، که بعد از مسعود رجوی، ریاست این سازمان ترور را برعهده گرفته است، بیش از هر چیزی از آزادی صحبت کرد و فروپاشی جمهوری اسلامی را نزدیک پنداشت. 
نقطه خنده دار ماجرا اینجاست که ترکی فیصل، شاهزاده سرگردان سعودی نیز در جمعه این تروریست ها، جمهوری اسلامی را متهم به حمایت از تروریسم کرد و او که تاکنون صندوق رأی را از نزدیک ندیده است، گفت:  انتخابات در ایران، غیردموکراتیک و غیرمشروع است!!!
 «لیندا چاوز» مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید نیز در این نشست سازمان ترور منافقین را جایگزینی برای جمهوری اسلامی اعلام کرد تا به زعم وی  بنیادگرایی اسلامی را را ریشه کن کند.
این سخنان پوچ بی اهمیت تر از آن است که به آن بپردازیم و کارنامه سیاه منافقین در ترور مردم بی گناه ایران و عراق واضح تر از این است که بخواهیم آن را بازگو کنیم، فقط نکته مهم در اینجا رفتار دوگانه فرانسه در قبال ایران و حمایت پاریس از این تروریست هاست.  این اجلاس در حالی در فرانسه برگزار شد که روز قبل از آن محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان، میهمان رئیس جمهور فرانسه بود. در این رابطه ظريف در واکنش به نشست منافقین در فرانسه گفت: در گفتگوهایمان با مسؤولان فرانسه حضور منافقین را به عنوان یک نقطه ابهام در روابط مطرح کردیم و آنها هم همواره تاکید کردند که ارتباطی با این گروه ندارند.
ظریف همچنین اظهار کرد: اجازه دادن به فعالیت گروهی که نزد مردم ایران منفور است ،سوابق تروریستی دارد، تنها لکه سیاهی است بر سابقه کشورهایی که با این گروه ها همکاری می كنند. 
منافین اکنون به ابزاری برای طرح های خام آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان تبدیل شده اند و در نشست امسال آنان، رویکرد هم گرایی و عادی سازی روابط  برخی کشورهای عربی همچون عربستان با رژیم اسرائیل نیز دنبال شد. در این بین منافقین به عنوان حلقه واسط روابط عربستان و اسراییل برای برنامه ریزی علیه ایران ایفای نقش خواهد کرد تا این دو کانون تروریست پرور با هدف قرار دادن جمهوری اسلامی و اعلام دشمن مشترک زمینه اتحاد خود را بیشتر فراهم کنند. 
در مجموع اجلاس منافقین در پاریس چیزی بیش از تزریق اندکی روحیه به عناصر این سازمان شکست خورده نبود. این گروهک ترورستی که سال قبل مجبور شدند از عراق فرار کنند و اقتدار منطقه ای جمهوری اسلامی، آنان را کیلومترها از مرزهای ایران فراری داد، اکنون این فرار را برای خود موفقیت می داند و پوچی این ادعا نیازی به پاسخ ندارد.
بنابرانی درباره اجلاس منافقین در فرانسه، آنچه مهم است موضوعاتی فراتر از این اجلاس است و آن تداوم حمایت برخی کشورهای اروپایی از تروریسم و تلاش عربستان و صهیونیست ها جهت بهره برداری از منافقین علیه جمهوری اسلامی است. البته چند عنصر سرگردان عربی ناتوان تر از این هستند که بخواهند منافقین را بسیج کرده و علیه جمهوری اسلامی به کار گیرند. هدف منافقین هم از دعوت این عناصر عربی، دوشیدن آنها و ستاندن مشتی دلار نفتی برای ادامه حیات ناکام خود است. 
در مجموع برخی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه در کنار آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی حمایت از تروریسم علیه جمهوری اسلامی را کنار نگذاشته اند و از همه گزینه ها علیه ایران حمایت می کنند. در این شرایط برای اروپائیان بسیار وقیح است که جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را با اتهامات واهی تحریم می کنند و خود به دعوت تروریست ها می نشینند./
منبع: سایت بصیرت
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
هزینه تسیلم شدن


توجه توجه
توجه توجه متن زیر رو نخوندی اینجا رو ترک نکن


 فوتبال ایران اسپانیا رو دیدی؟


یه ایرانی میتونی پیداکنی بگه چون اسپانیا قهرمان جهانه و بهترین و با کیفیت ترین

بازیکنهای دنیا رو داره من طرفدارشم؟

چون بازیکن های محبوب رئال و بارسلون تو اسپانیا بازی میکنن تشویقش میکنم و

دوست دارم ایران رو ببره؟

محاله یه ایرانی پیدا کنی اینطوری بگه


🔸حتی طرفدار معمولی هم نمیتونی پیدا کنی، همه متعصبانه و غیرتمندانه طرفدار

ایران بودن، بعضی جاهای بازی داد می زدن، حرص میخوردن و رگ گردنشون میزد بیرون،

اصلا غیرت و تعصب رو می شد تو همه مردم دید


🔸ولی الان میخوام یه واقعیتی رو بهت بگم

خیلی وقت ها بوده تیم ایران با یه تیم خارجی بازی کرده ولی تو و خیلیای دیگه چون

تیم خارجی قوی تر بود طرفدارش بودید

حمایتش کردید، تشویقش کردید، وقتی به ایران گل زد پریدید بالا

وقتی ایران حذف شد اصلا عین خیالتون هم نبود


⁉️میدونی کجا رو میگم؟

یکی دوبار نبوده، خیلی اتفاق افتاده برا هممون


🔸 مثلا وقتی تیم تولید کنندگان پارچه و لباس ایرانی با تیم تولید کنندگان ترکیه باهم

رقابت داشتن، و هر کدوم که ازش بیشتر خرید می شد برنده می شد و تو رفتی جنس

تُرک خریدی چون کیفیتش بهتر بود

و این باعث شد کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ایران از گردونه رقابت حذف شدند، تعطیل

شدن و اعضای تیم ملی تولیدگنندگان که پدران، برادران و مادران خودمون بودن بیکار و ورشکسته شدن


🔺ما در خریدهامون متعصبانه برخورد نکردیم


🔸الان بحث هایی که تو هر محفل و مجلسی هست اینه که تیم ملی فوتبال ایران

چقدر قوی شده و درسطح قهرمانان جهان بازی میکنه، میدونی چرا؟ چون ازش

حمایت شد همه جوره


🔸 دوست عزیز بسیاری از تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولاتشون با برخی

محصولات خارجی واقعا برابری میکنه، فقط به حمایت من و تو نیاز دارن

ما نمیگیم همه خرید های خونت رو ایرانی بخر نه

ولی اون محصولاتی که کیفیتش با مشابه خارجی برابری میکنه و یا فاصله کمی

داره رو متعصبانه برو بگرد، پیدا کن و بخر و به دیگران معرفی کن


🔺روی تیم ملی تولیدکننده کشور خودمون غیرت و تعصب داشته باشیم


📝 حسین دارابی

کمپین گام دوم انقلاب
درباره ما
وبسایت رسمی حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور در راستا تعامل بهتر در حوزه اینترنتی و گسترش تفکر مقابله به جنگ نرم در فروردین سال 96 اقدام به ایجاد وبگاه رسمی خود نمود
اطلاعات کاربری
اطلاعیه

رهبر کوچک من

my small leader

----------

msl13.irاغاز به کار فعالیت های وبسایت  حوزه شهید فهمیده شهرستان نیشابور

کمپین بزرگ همسنگران

به کمپین اشنایی با همسنگران جنگ نرم بپیوندید و با سایت های فعال در جنگ نرم اشنا شوید

جهت مشاهده کمپین همسنگران اینجا کلیک کنید

کمپین کارفرهنگی


به کمپین ویژه کار فرهنگی مرکز تبادل نظر پیرامون فعالیت در حوزه جنگ نرم بپیوندید جهت مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین ایده های کار فرهنگی بشتابید

حمایت های مالی از رهبر کوچک من
کمپین ویژه کنکوری ها بشتابید

دانش اموزان و کنکوری های عزیز به کمپین کنکوری ها در وبسایت رهبر کوچک من بشتابید و از مطالب مفید استفاده کنید

جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

سایر رسانه های ما
شبکه های اجتماعی
  
ایده های تشکیلاتی برای مدارس

همراه شما هستیم از وبسایت رهبر کوچک من با بخش ایده های تشکیلاتی که شامل ایده هایی خوبی جهت فعالیت در مدارس به شما پیشنهاد میشود و امیدواریم ایده کوچکی در زمینه فعالیت در مدارس شما باشد

این ایده ها شامل مواردی است در زمینه جذب دانش اموزان و فعالیت های مختلف به مناسبت های مختلف و ایده های فعالیت های مدرسه ای و برون مدرسه ای برای اثر گذاری هرچه بیشتر تشکل شما در مدرسه &

جهت مشاهده ایده ها روی عنوان مورد نظر کلیک کنید

1-ایده های تشکیلاتی ثبت نام و گروه بندی

2-ایده های تشکیلاتی در بخش نشریات

3-ایده های تشکیلاتی در حوزه فضای مجازی

4-ایده های تشکیلاتی در خصوص زدن نمایشگاه

5-ایده های تشکیلاتی در خصوص جوایز

6-ایده های تشکیلاتی برنامه صبحگاهی

7-ایده های تشکیلاتی حلقه ها و جلسات

8-ایده های تشکیلاتی واحد مسابقات

9-ایده های تشکیلاتی تابلو های محیطی

10-ایده های تشکیلاتی تامین بودجه

11-ایده های تشکیلاتی برای ایام محرممنتظر ایده های جدید باشید